Kategoriler

Hüseyin DURMUŞ Kategoriler

Tarih 27 Nis 2020 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Ramazan Hürmetine!

Ramazan Hürmetine! İyi günler Sevgili dostlar. Bugün mübarek Ramazan ayı başladı. Gücü olanlar orucunu tutmaya çalışıyor, hasta olan kişi lerede kazaya bırakıyor. Her ramazan geldiğinde benim aklıma Rizeli temel geliyor. Rizeli Temel vakit geçirmek için çiftesini alır yakındaki dağa avlanmak için gider. Yolda 3 kişi ile karşılaşır.– ula Temel nereye gidiyorsun?-vakit geçirmek için dağa gidiyorum.– […]

Tarih 27 Nis 2020 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Düşünmek ve Gülmek

Düşünmek ve Gülmek Beni en çok düşündüren; ABD, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya gibi ülkelerde huzur evrendeki tüm yaşlilar ölüme terk edildi, bu nedenle şu anakadar 8 binin üzerinde huzurevinde insanlar öldü. Tüm başarısızlıkları ortaya çıktı. Ülkemizde huzur her türlü önlemler alınmış ve huzur gelmiştir. Ancak biz de kendini yazar, eleştirmen, program yapımcısı, doktor olan kişiler […]

Tarih 27 Nis 2020 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Ben Bu gün Küçük Çocuğum!

Ben Bu gün Küçük Çocuğum! Günaydın Günaydın Günaydın Sevgili dostlarım. Ben her zaman rahmetlik annemin Küçük oğluydum. Hala daha annemin küçük oğluyum. Bir de ikinci çocukluk yıllarımı yaşamaya başladım. Sevgili dostlar, bugün Kurtuluş savaşı’mızın meşalelerinin yakıldığı, ya istiklal ya ölüm denildiği,Türkiye Büyük millet meclisinin kurulup bağımsızlık savaşının başlatıldığı gündür. Türk ulusuna hayırlı olsun. Her türlü imkansızlıklarla […]

Tarih 17 Ara 2019 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Çok Becerikli Karım

Çok Becerikli Karım Selam sevgili dostlar. Güzel bir akşama geliyoruz. İnşallah güzel bir şekilde devam eder. Sizlerle bahardan kalma güneşli havanın ardından sizleri biraz olsun ısıtmak isterim. Çok eski zamanlarda, okuma yazması olmayan, kısa zaman önce de eşini kaybeden Mehmet dayıyı komşular ziyarete geldi. Hoş sohbetten sonra komşuları Mehmet dayıya: ” Sen bu yaşta yalnızlığı […]

Tarih 5 Eki 2019 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Şeytanın Bile Aklından Geçmeyenler!!!

Merhaba Sevgili dostlar. Nasılsınız efendim iyi misiniz Ben çok iyiyim. Efendim yuzunuz güleç, gönlünüz hoş, umutlarınız daim olsun.

12 Aralık 2018 tarihinde bir yazımda ” CHP nin isminin CHP lilerce cenabi hak partisi olarak değiştirdik. Vay desene 31 marta kadar bu isim seçimden sonra cehenneme hazırlık partisi olacak desenizya” diye yazmıştım.

Tarih 19 Ara 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Yolunacak Kaz Görüyorlar!

Ben çok şanslıyım biliyor musunuz Sevgili dostlar! 3 yıldır yaşamın kemale ermesinden dolayı olsa gerek daha çok yurt dışından hayranlarını var. Benim hayranlarım 30-35 yaşlarında ki bayanlar. Bu bayanlar çok güzel oluyorlar fakat bir türlü kamera açamıyorlar. Çünkü kameraları arızalı oluyor. dikkatimi çeken bana aşık olan bu bayanlar arkadaş gruplarının içerisinden seçilen Beyler de var. Beni kandıramazlarsa arkadaşlarımdan birini mutlaka kandırmak için uğraşacaklar.

Tarih 16 Ara 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Seçim müneccimi değilim!

Sevgili dostlar merhaba.Güzel bir günün güzel bir şekilde başlayıp güzel bir şekilde akşama ermesini diliyorum.

Sevgili dostlarım, bugüne kadar siyasetle ilgili hiç konuşmadım, yazıda yazmadım. ancak bugün fazla derinliğine girmeden 31 Mart seçimlerine yönelik bir şeyler söylemek istiyorum. Bana göre 31 Mart seçimleri gerçekten çok önemli ve çok dikkat edilmesi gereken seçim olacak.

Tarih 21 Kas 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Kiracı ismi karışınca!

– Alo kimsiniz?
– Alo ben Hüseyin!
– Nasılsınız iyi misiniz?
– İyiyim siz nasılsınız?

Tarih 21 Kas 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Her öğretmenler günü gelince!

Merhaba Sevgili dostlar merhaba efendim. Nasılsınız iyi misiniz? İyi olmanızı güzel bir gün geçirmenizi diliyorum efendim.

Evet Sevgili dostlar haftaya öğretmenler günü nedeniyle 1 hafta boyunca öğretmenlerin önemi anlatılacak. Ben de emekli bir öğretmen olarak bugün de bir şeyler paylaşacağım sizlerle.

Tarih 21 Kas 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Bir denemeye ne dersiniz?

Merhaba Sevgili dostlar merhaba. Hayırlı akşamlar diliyorum efendim. Sizlere bir telefon konuşmasında karşınızdaki kişiye söylemenizi gerekecek bir cümle yazıyorum. Bu cümleyi size açan bir arkadaşınıza aynen okumayı dener misiniz ? Yalnız yazacağım bu cümleyi bir nefeste söylememiz gerekiyor. Ben bütün dostlarıma bu cümlenin aynısını çok söyledim. Söyleme sırası sizde. Haydi kolay gelsin.