Kategoriler

Fıkralar Kategoriler

Tarih 5 Eki 2019 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Şeytanın Bile Aklından Geçmeyenler!!!

Merhaba Sevgili dostlar. Nasılsınız efendim iyi misiniz Ben çok iyiyim. Efendim yuzunuz güleç, gönlünüz hoş, umutlarınız daim olsun.

12 Aralık 2018 tarihinde bir yazımda ” CHP nin isminin CHP lilerce cenabi hak partisi olarak değiştirdik. Vay desene 31 marta kadar bu isim seçimden sonra cehenneme hazırlık partisi olacak desenizya” diye yazmıştım.

Tarih 11 May 2019 Kategori: Govher Rütamova

Kiçik et parçası olsa da dilin

Kiçik et parçası olsa da dilin,
Yanlış danışarsa,büküler belin.
Qoca bir qarı qarşısına çıxan her kese qonşuluğunda yaşayan kişinin elieyriliyinden danışırdı.Meqam tapan kimi qonşuların baltasını oğurladığını deyirdi.

Tarih 5 May 2019 Kategori: Govher Rütamova

Müdrike Gelenler

Müdrikin yanına gelenlerin ekseriyyeti ona etrafdakı nadürüstlüklerden şikayet edirdiler”Filankes rüşvetxordur,filankes oğrudur,filan adam yalançı ve riyakardır….”.
Onlari diqqetle dinleyen müdrik arı ve milçek haqqında maraqlı bir söhbet edir:
-Baxın,-deyir,milçeye diqqet edin,eger o,etirli,güllü-çiçekli bir bağçanın yanından ötse,oradakı gözelliyi ne hiss edecek,ne de

Tarih 5 May 2019 Kategori: Govher Rütamova

Şagirdi ile Müdrik

Şagirdi ile uzaq sefere çıxmış müdrik yolda bir gencle rastlaşır.
Genc esebinden dil-dodağını çeneyir,özünü ağlamaqdan gücle saxlayır.Onun bu halını gören müdrik esebililiyinin sebebini soruşur.
-Meni en yaxın dostum möhkem tehqir etdi,-genc cavab verir.

Tarih 27 Nis 2019 Kategori: Govher Rütamova

Gůnah işletmiş

Gůnah işletmiş Gůnah işletmiş bir genci hökmdarın hüzuruna getirirler. Genc, töretdiyi emeli etiraf edir ve ceza çekmeye hazır olduğunu bildirir. Ona, cinayetinin ağırlığına göre ölüm cezası kesilir. Teyin olunan vaxt genc ceza meydanına getirilir. Meydanın yuxarı başında,taxtında eyleşen hökmdar ona müraciet edir: -Senin iki yolun var: 1-ci yolun bax o dar ağacıdır. 2-ci yolun ise, […]

Tarih 19 Ara 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Yolunacak Kaz Görüyorlar!

Ben çok şanslıyım biliyor musunuz Sevgili dostlar! 3 yıldır yaşamın kemale ermesinden dolayı olsa gerek daha çok yurt dışından hayranlarını var. Benim hayranlarım 30-35 yaşlarında ki bayanlar. Bu bayanlar çok güzel oluyorlar fakat bir türlü kamera açamıyorlar. Çünkü kameraları arızalı oluyor. dikkatimi çeken bana aşık olan bu bayanlar arkadaş gruplarının içerisinden seçilen Beyler de var. Beni kandıramazlarsa arkadaşlarımdan birini mutlaka kandırmak için uğraşacaklar.

Tarih 16 Ara 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Seçim müneccimi değilim!

Sevgili dostlar merhaba.Güzel bir günün güzel bir şekilde başlayıp güzel bir şekilde akşama ermesini diliyorum.

Sevgili dostlarım, bugüne kadar siyasetle ilgili hiç konuşmadım, yazıda yazmadım. ancak bugün fazla derinliğine girmeden 31 Mart seçimlerine yönelik bir şeyler söylemek istiyorum. Bana göre 31 Mart seçimleri gerçekten çok önemli ve çok dikkat edilmesi gereken seçim olacak.

Tarih 16 Ara 2018 Kategori: Govher Rütamova

Gözel Bir Qış

Aramla yağan qar dənəcikləri havada dövr edərək yerə enir,ağacların budaqlarına,evlərin damına qonurdular. Uçuşları xoşbəxt kəpənəklərin havadakı qayğısız rəqslərinə bənzəyirdi.
Bir-birindən ayrı düşmək istəməyən iki qar dənəciyi əl-ələ verib yanaşı uçurdu.
-Bir bax!,-onlardan biri sevinclə dilləndi,-gör biz göy üzündə necə gözəl hərlənirik!

Tarih 21 Kas 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Kiracı ismi karışınca!

– Alo kimsiniz?
– Alo ben Hüseyin!
– Nasılsınız iyi misiniz?
– İyiyim siz nasılsınız?

Tarih 21 Kas 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Her öğretmenler günü gelince!

Merhaba Sevgili dostlar merhaba efendim. Nasılsınız iyi misiniz? İyi olmanızı güzel bir gün geçirmenizi diliyorum efendim.

Evet Sevgili dostlar haftaya öğretmenler günü nedeniyle 1 hafta boyunca öğretmenlerin önemi anlatılacak. Ben de emekli bir öğretmen olarak bugün de bir şeyler paylaşacağım sizlerle.