Kategoriler

Hüseyin DURMUŞ Kategoriler

Yıllar önce bir ulusu topluca yok etmek tarih sayfasından silmek için ufacık bir karaya saldıran yedi düvel düşmanın düşüncesiyle saldırdığı Çanakkale Boğazı. Vatan, bayrak, din, namus ve ölürsem Şehit, kalırsam gazi. Bu ulus yaşamaya devam eder felsefesi ile savaşan Mehmetçik harp meydanında savaşı kazandı. Hasta Osmanlı’yı yok edeceğiz diyen; İngiliz, Fransız, İtalyan, Avustralya, Hindistan gibi devletlerden toplanan devşirme askerler, savaş gemileri Çanakkale Boğazı’na güle oynaya

Tarih 11 Şub 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Gecenin Karanlığını Şehitlerimiz Aydınlatıyor

İyi geceler Sevgili dostlar. Ülkemiz içeriden yıkılamayınca sınırlarımız dışından düşman saldırıya geçti. Ulus olarak bağımsız yaşayan Türk milleti yurdunu savunmak için düşmana karşı harekete geçti. Her gün şehidimiz var, her günün bir eve hüzün çöküyor. Devletimizi yönetenler halkını korumak için en zor kararını vererek düşmana karşı savaş başlatmıştır. Allah askerimizin, bizi yöneten siyasi iradenin yardımcısı olsun.

Tarih 12 Eyl 2017 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Saygı göster ki saygı göstereyim!

Sevgili dostlar en ilginci ne biliyor musunuz! Son zamanlarda o kadar çok Şair arkadaşlar var ki, inanın şair dostlar asla bana alınmasın Bir şair şiirini yazarken o şiiri bir günde, 10 günde bir ayda yazar. Ne olursa olsun bir günde 5 tane 10 tane şiir yazılmaz.

Tarih 9 Eyl 2017 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Ülke Parçalanması

Günaydın sevgili dostlarım. Yüzünüz güleç, gönlünüz hoş, umutlarınız daim olsun. İki yıl önce bir paylaşım yapmışım ve bu gün bana bu paylaşımımı face hatırlattı. Ben de paylaşmayı uygun gördüm.
Hala bu ülkenin parçalanmasını, ABD’nin uydusu olması gerektiğini, ülkenin tekrar eski günlere gitmesini isteyen zihniyet var. PKK şerefsizleri katliam yaparken, FETÖ hainleri uçaklarla, tanklarla, makinalı silahlarla vatandaşımızı şehit ederken bu durumları ele alıp lanetlemeyen bazı siyasiler; ”

Tarih 10 Oca 2017 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Terörün Amacı

Yeni bir günde daha güzel duygu ve güzelliklerle uyanmayı o kadar çok isterdim ki dostlarım. Ama bu adi TERÖR beni yine hüzne boğdu. Hayat ve yaşam devam ediyor, sağ olanlar için yaşama mücadelesi de devam diyor. Ancak yeni yıla böyle girmeyi gerçekten hiç istemezdim ve beklemiyordum.

Tarih 15 Kas 2016 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

GEÇEN YILLARIN ANISINA

Günaydın sevgili dostlarım. Hayırlı günler dilerim. Yüzünüz güleç, gönlünüz hoş, umutlarınız daim olsun. Bu gününüz dünden daha güzel olsun. Gözlerinizde mutluluk parıltıları, yüzünüzde gülümseme eksik olmasın.
Değerli dostlarım. Yıllar o kadar hızla gidiyor deriz çoğu zaman. Yıllar zaman tüneli içerisinde 24 saat üzerinden ve yıllardır devam eden zaman dilimi açısından gitmektedir.

Tarih 3 Eyl 2016 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

YETER ARTIKKKK!!!!!!

Her gün şehit haberleri ile bizleri yasa boğan PKK, DAEŞ,YPG ve diğer terör örgütleri ile birlikte bu örgütleri destekleyen başta HDP başkanı Selahattin Demirtaş ve tüm HDP li yöneticileri, Avrupalı destekçi hükümetlerini, ABD yöneticileri lanetliyorum.

Tarih 17 Şub 2016 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

LANETLİYORUZ!!!

Ankara’da meydana gelen menfur terör saldırısını lanetliyoruz. Acımasızca, kalleşçe, TÜRK ULUSUNUN düşmanları olan dış güçlerin desteğiyle bomba patlatımış ve vatandaşlarımızdan şehitlerimiz vardır.

Tarih 13 Oca 2016 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Bendeki Şans

Selam Sevgili dostlarım. Hayırlı akşamlar dilerim. Ben o kadar şanslıyım ki sevgili dostlarım(!) Size bu şansımı anlatmaya kalksam, hepiniz bir kilo pirzola yemiş kadar olursunuz. Haydi sizler için bir akşam keyfi olsun. elinize sıcak çayınızı alın ve yazdığımı da çok dikkatli okuyun. Nekadar çok şanslı(!) biri olduğumu da öğrenin.

Tarih 14 Kas 2015 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Gurbetin Kahrı

Gök gürültüsü sanki kulakları sağır edecek gibi. Rüzgar karma karışık, ağaçlar yıkılmamak için fırtına ile savaşa girmişti. Ahmet Bey, bu doğa olayını salonun camından seyrediyordu. Elinde sıcaccık çay bardağı ve camdan çok uzaklara bakarak oturduğu koltukta düşüncelere dalmış ve kendi kendine konuşuyordu.