Kategoriler

Hüseyin DURMUŞ Kategoriler

Tarih 26 Ara 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Eleştiride Sınır!

Ülkemin sanatçısı ve değer verdiğim kişilerin eleştirileri önemlidir. Ancak bu eleştiriler bazen haddi aşmak gibi bir durumu oluşturuyor.

Bazı sanatçılar benim ülkemin cumhur başkanına hakaret ediyor ve askeri darbe yapmaya davet ediyorsa, bir sanatçıya ben sanatçı demem! Sandıkla gelen sandıkla gider. Sandıkta yenemediğini silahlı kuvvetlere güvenerek indirmek ise hainliktir.

Tarih 14 Ağu 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Aklıma Gelenleri Mırıldanırken

İyi geceler dostlarım. Bu sıralar yazma haylazlığım başladı. Aklıma gelenleri yazmak için zorlanıyorum. 
Gecenin bu ilerleyen saatinde yıldızları seyrederken gülümseme ile birlikte bir şeyler de mırıldanmaya başladım.

Tarih 14 Ağu 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

PKK ve Destekçilerini Lanetliyorum!

Küçücük bir çocuk ve genç bir anne! Acımasız katiller anneyi ve çocuğu Şehit ettiler. PKK’lı teröristler Çoluk çocuk gözetmeden vatandaşlarımızı Şehit etmeye başladılar. PKK’yı meclise Taşıyan bazı siyasiler şimdi çıkmış Twitter’da PKK’yı lanetliyor. Yazıklar olsun sana ey Muharrem İnce, Sen değilmiydin PKK’nın mecliste ve ülkemiz içerisinde temsilciliğini yapan, cumhurbaşkanı adayı olan Selahattin Demirtaş’ı Edirnede hapishaneye giderek ziyaret eden onunla pazarlık yapan sen değil miydin?

Tarih 14 Ağu 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Dayanışma ve Birlik Zamandır!

Merhaba Sevgili dostlar iyi günler efendim iyi günler. Sevgili dostlar Amerika bu güzel vatanımın toprakları işgal edebilmek için her türlü hileye başvuruyor başvurmaya devam edecek. Son bir haftadır papaz bahane ülkemize dolar Savaşı açarak ekonomimizi çökertmek için uğraşıyor. Bazı Patronlar da yatırım yapacaklarına dolar alıp dolar satıyorlar Güya vatanını seven Hainler bunlar bana göre. Devam etsinler bakalım nereye kadar devam edecekler.

Yıllar önce bir ulusu topluca yok etmek tarih sayfasından silmek için ufacık bir karaya saldıran yedi düvel düşmanın düşüncesiyle saldırdığı Çanakkale Boğazı. Vatan, bayrak, din, namus ve ölürsem Şehit, kalırsam gazi. Bu ulus yaşamaya devam eder felsefesi ile savaşan Mehmetçik harp meydanında savaşı kazandı. Hasta Osmanlı’yı yok edeceğiz diyen; İngiliz, Fransız, İtalyan, Avustralya, Hindistan gibi devletlerden toplanan devşirme askerler, savaş gemileri Çanakkale Boğazı’na güle oynaya

Tarih 11 Şub 2018 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Gecenin Karanlığını Şehitlerimiz Aydınlatıyor

İyi geceler Sevgili dostlar. Ülkemiz içeriden yıkılamayınca sınırlarımız dışından düşman saldırıya geçti. Ulus olarak bağımsız yaşayan Türk milleti yurdunu savunmak için düşmana karşı harekete geçti. Her gün şehidimiz var, her günün bir eve hüzün çöküyor. Devletimizi yönetenler halkını korumak için en zor kararını vererek düşmana karşı savaş başlatmıştır. Allah askerimizin, bizi yöneten siyasi iradenin yardımcısı olsun.

Tarih 12 Eyl 2017 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Saygı göster ki saygı göstereyim!

Sevgili dostlar en ilginci ne biliyor musunuz! Son zamanlarda o kadar çok Şair arkadaşlar var ki, inanın şair dostlar asla bana alınmasın Bir şair şiirini yazarken o şiiri bir günde, 10 günde bir ayda yazar. Ne olursa olsun bir günde 5 tane 10 tane şiir yazılmaz.

Tarih 9 Eyl 2017 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Ülke Parçalanması

Günaydın sevgili dostlarım. Yüzünüz güleç, gönlünüz hoş, umutlarınız daim olsun. İki yıl önce bir paylaşım yapmışım ve bu gün bana bu paylaşımımı face hatırlattı. Ben de paylaşmayı uygun gördüm.
Hala bu ülkenin parçalanmasını, ABD’nin uydusu olması gerektiğini, ülkenin tekrar eski günlere gitmesini isteyen zihniyet var. PKK şerefsizleri katliam yaparken, FETÖ hainleri uçaklarla, tanklarla, makinalı silahlarla vatandaşımızı şehit ederken bu durumları ele alıp lanetlemeyen bazı siyasiler; ”

Tarih 10 Oca 2017 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

Terörün Amacı

Yeni bir günde daha güzel duygu ve güzelliklerle uyanmayı o kadar çok isterdim ki dostlarım. Ama bu adi TERÖR beni yine hüzne boğdu. Hayat ve yaşam devam ediyor, sağ olanlar için yaşama mücadelesi de devam diyor. Ancak yeni yıla böyle girmeyi gerçekten hiç istemezdim ve beklemiyordum.

Tarih 15 Kas 2016 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

GEÇEN YILLARIN ANISINA

Günaydın sevgili dostlarım. Hayırlı günler dilerim. Yüzünüz güleç, gönlünüz hoş, umutlarınız daim olsun. Bu gününüz dünden daha güzel olsun. Gözlerinizde mutluluk parıltıları, yüzünüzde gülümseme eksik olmasın.
Değerli dostlarım. Yıllar o kadar hızla gidiyor deriz çoğu zaman. Yıllar zaman tüneli içerisinde 24 saat üzerinden ve yıllardır devam eden zaman dilimi açısından gitmektedir.