Kategoriler

Fotoğraf Galerisi Kategoriler

Tarih 4 Şub 2017 Kategori: Canan Bilir

Genç ressam Canan Bilir

Genç ressam Canan Bilir hanımın karakalem ve yağlı boya çalışmaları. Ayrıca ressam Caanan hanım isteyen kişilerin resimlerini de çizerek kendilerine yolluyor. Bedelini resim yaptıracak kişiler kendisi ile irtibat kurarak konuşmak durumundadır. Kendisi ile irtibat kuracakların şahsıma ait telefonu arayarak bilgilendirme yapılabilecektir.

Tarih 19 Mar 2016 Kategori: İlayda Yıldırım

Emeğin Alınteri Karşılığı

İnsanlar bazen öylesine kalemi eline alır. Bir şeyler karalamaya başlar. Farkında olmaz yaptığı çizgilerden. Bir farkeden olur bu çizimleri ve harcanan emeği. Kendisi küçük ama geleceği yapmış olduğu çizgiler nedeniyle parlak olan İlayda’nın çizim çalışmaları

Tarih 6 Mar 2016 Kategori: Canan ÖZDEMİR

Doğadan

Doğadan, yaşamdan ve inançtan oluşan güzel bir album. Yaşamımızda her birinin ayrı bir yeri ve önemi vardır. Güzel seyirler dileriz.

Tarih 2 Şub 2016 Kategori: Hüseyin DURMUŞ

GEMİCİ KIRI KÖYÜ/BİGA

Benim köyüm. Doğduğum, ama yollarında fazla dolaşma imkanım olmayan köyüm. Eğitim ve ekmek parası nedeniyle ayrılarak gurbette burnumda tüten Gemici Kırı köyü.

Tarih 13 Eki 2015 Kategori: Canan ÖZDEMİR

SEYEREDERKEN GÖZLERİNİZ DİNLENSİN

SEYEREDERKEN GÖZLERİNİZ DİNLENSİN
Doğada yürürken bazen dikkatsiz oluşumuz yönüyle göremediklerimiz olur. Bu resimler çok güzel çekilmiş olmasına karşın dikkatli bir şekilde izlenmesi gerekiyor. Güzel seyirler dilerim.

Tarih 22 Ağu 2015 Kategori: Canan ÖZDEMİR

Yürek Dikene Konsa

Yürek dikene konsa kanımız dosta gider,günler vuslatı ansa canımız dosta gider, sevgiler dua olur, dualar dosta gider, bu dost dostlarına hayırlı günler diler, Hoşgeldiniz der. Canan ÖZDEMİR

Tarih 12 Tem 2015 Kategori: Canan ÖZDEMİR

Türk Şehitliği

Türk Şehitliği 1918 -1919 yılları arasındaki mücadelede Nahcivan’ın Ermeniler tarafından işgalini önlemek için yüzlerce Mehmetçiğin Nahcivanlı kardeşleri ile birlikte bu topraklarda şehit düşmeleri anısına yapılmıştır. Mehmet Akif’in dizelerinde belirttiği gibi;
“Ey,Şehit oğlu Şehit! İsteme benden makber

Tarih 8 Haz 2015 Kategori: Canan ÖZDEMİR

Tödürge Gölü,Eğriçimen Yaylası

Merhaba Sevgili Dostlar! Bugün size Fotografevi’nin düzenlediği Tödurge Gölü ve Egriçimen Yaylası gezisi izlenimlerimden sözedeceğimTödürge Gölü,Sivas’ın en büyük gölüdür. Hafik ve Zara arasında yer alan doğal yolla oluşan bir göldür. Suyunun son derece tuzlu ve kireçli olması nedeniyle sulamada kullanılmayan gölde; Gümüş ve Yayın balığı bulunmaktadır.Göl doğal görünüşü ile insana huzur vermektedir.

Tarih 21 May 2015 Kategori: Canan ÖZDEMİR

Güzelliğin

Güzelliğin dostlarla paylaşımı bir harika oluyor. Güzellikler tüm dostlarıma gitsin.

Tarih 4 May 2015 Kategori: Canan ÖZDEMİR

Hasankeyf Koç Camii kalıntıları

Merhaba Dostlar, Hasankeyf Koç Camii kalıntıları
xıı. yy Büyük Selçuklu eseri olduğu sanılıyor.Oldukça büyük bir alanı kapsayan anıtsal camiinin ibadet yönü doğu-batı doğrultusunda şekillenen dikdörtgen planlı hacimden oluşuyor.